
Електричний гриль 2 в 1 зі світлодіодним підсвічуванням Adler AD 3059, 3000 Вт
4 319 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 3059
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний гриль 2 в 1 зі світлодіодним підсвічуванням Adler AD 3059, 3000 Вт
Електричний гриль 2-в-1 зі світлодіодним дисплеєм і максимальною потужністю 3000 Вт підходить для приготування м’яса, риби, овочів, сирів та бутербродів. Пластини з антипригарним тефлоновим покриттям запобігають пригоранню та дозволяють готувати без жиру. Отвір для стікання жиру та знімний піддон забезпечують здоровіші страви та легке очищення.


Особливості:
- 2-в-1: контактний гриль (обидві сторони) і настільний гриль (розкладення на 180°)
- Велика поверхня для приготування: 29 × 26 см (1508 см² у розкладеному вигляді)
- Панель керування зі світлодіодним дисплеєм
- Незалежне регулювання температури (60–230 °C) для верхньої та нижньої пластин
- Таймер: 1–99 хвилин
- 2 комплекти змінних пластин: плоскі та гофровані
- Антипригарне покриття, можна мити в посудомийній машині
- Знімний піддон для жиру
- Ручка з холодним дотиком, гумові ніжки, можливість зберігання у вертикальному положенні

Характеристики:
- Розміри: 36,5 × 36 × 14 см
- Довжина кабелю: 80 см
- Потужність: номінальна 2000 Вт, максимальна 3000 Вт
- Живлення: 220–240 В ~ 50/60 Гц
- Тип штекера: E/F
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Решітка |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 6.85 кг |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 290 мм |
| Ширина робочої поверхні | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 319 ₴









