
Планетарний кухонний тістоміс Camry CR 4223 LCD, 5.0 L, 2000 Вт
4 460 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 4223
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планетарний кухонний тістоміс Camry CR 4223 LCD, 5.0 L, 2000 Вт
Планетарний кухонний комбайн Camry CR 4223 з LCD-дисплеєм дозволяє готувати страви на рівні професійних шеф-кухарів. Має планетарний рух для рівномірного змішування, 6 швидкостей та імпульсний режим. Велика чаша 5,0 L із нержавної сталі, нахильна голова та кришка-антиплеск забезпечують зручність і чистоту приготування. У комплекті 3 насадки: гак для тіста, міксер та вінчик. Пластикова лопатка для зішкрібання інгредієнтів. Стабільність забезпечують присоски, є захист від перевантаження мотора.


Технічні характеристики:
- Планетарний рух змішування
- LCD-дисплей
- Налаштування часу роботи: 30 сек. – 30 хв.
- Налаштування обертів двигуна: 6 швидкостей + імпульсний режим
- Нахильна голова
- Чаша 5,0 L із нержавної сталі
- Кришка-антиплеск
- Підсвічуване ручне керування
- 3 насадки: гак для тіста, міксер, вінчик
- Пластикова лопатка
- Миття в посудомийній машині: чаша, вінчик
- Не мити в посудомийній машині: гак, міксер
- Стабільні присоски
- Захист від перевантаження мотора
- Потужність: 1300 Вт
- Максимальна потужність: 2000 Вт
- Напруга: 220-240V ~50Hz
- Розміри пристрою: 32,5 x 22,5 x 27,0 см
- Довжина кабелю: 105 см
- Тип вилки: C
- Споживання в вимкненому стані: 0,35 Вт
- Колір: сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.76 кг |
| Висота | 325 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 460 ₴







