
Соковитискач шнековий Adler AD 4130, 150 Вт
3 400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 4130
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Соковитискач шнековий Adler AD 4130, 150 Вт
Повільний соковитискач Adler AD 4130 – гарне рішення для тих, хто цінує здоровий спосіб життя та високоякісний сік. Завдяки своїй передовій технології ця соковижималка пропонує вражаючий коефіцієнт віджиму соку до 75%, а це означає, що ви можете насолоджуватися більш насиченим та поживним напоєм. Соковитискач оснащений функцією реверсивного шнека, що робить його надзвичайно простим у використанні.


Технічні характеристики:
- Повільна соковижималка з високим виходом соку (до 75% за вагою) для більш повноцінного харчування
- Компактний корпус, ширина лише 15 см
- Шнекова соковижималка
- Тихий двигун постійного струму
- Функція реверсування шнека
- Тиха робота ~64 дБ
- Ефективний двигун постійного струму
- Швидке та легке очищення
- Нековзні ніжки
- Швидкість: 90-105 об/хв
- Об'єм контейнера для соку: 650 мл
- Об'єм контейнера для м'якоті: 950 мл
- Потужність: 150 Вт
- Напруга: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Максимальна швидкість обертання | 105 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 0.95 л |
| Об'єм резервуара для соку | 0.65 л |
| Призначення | Побутове |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Шнековий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний викид м'якоті | Так |
| Захист від випадкового включення | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴









