
Електрична м' ясорубка Camry CR 4813, 2000 Вт
3 330 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 4813
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична м' ясорубка Camry CR 4813, 2000 Вт
Надійний пристрій для тих, хто хоче самостійно готувати ковбаси та фарш. М'ясорубка оснащена трьома змінними пластинами з нержавіючої сталі , а також подрібнювачем овочів з трьома лезами. Весь блок виготовлений з міцних матеріалів, легко розбирається та чиститься. Пристрій має вбудований відсік для зберігання насадок та пластин, щоб запобігти втраті. М'ясорубка також включає насадку для виготовлення ковбас та насадку для кеббе, що дозволяє вам відчути себе професійним шеф-кухарем та забезпечити здорове харчування для вашої родини.


Технічні характеристики:
- Продуктивність: 1,0 кг/хв.
- Корпус з нержавіючої сталі
- Подрібнювальний вузол №5
- 3 пластини з нержавіючої сталі
- Отвори діаметром 3 мм – дрібні отвори для подрібнення до досить твердої, однорідної консистенції. Ідеально підходить для начинки та паштету.
- Отвори діаметром 5 мм – середні отвори для подрібнення м'яса для котлет, бургерів, фрикадельок та начинки для вареників, млинців та тортильй. За допомогою цієї пластини ви також можете подрібнювати овочі, твердий сир і навіть горіхи.
- Отвори діаметром 7 мм – грубі отвори для подрібнення м'яса з характерною текстурою. Ця пластина призначена для приготування ковбас та субпродуктів. Насадка для ковбас
- Насадка для кеббе
- Ніж хрестоподібної форми з нержавіючої сталі
- Овочерізка з 3 лезами: тонка нарізка, груба нарізка, скибочки
- Вбудоване відділення для зберігання аксесуарів
- Легке складання
- Максимальна потужність: 2000 Вт
- Потужність: 600 Вт
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь / ABS-пластик
- Живлення: 220-240 В 50/60 Гц
- Розміри корпусу без аксесуарів: 28,0 x 19,5 x 16,5 см
- Колір корпусу: Чорний / Срібний
- Колір шнура живлення: Чорний
- Довжина шнура живлення: 105 см
- Тип вилки: C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.05 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Кількість насадок для шинкування | 1 |
| Матеріал лотка | метал |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Штовхач | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 330 ₴









