
Електрична кавомолка Camry CR 4443, 200 Вт, 16 рівнів помелу
3 190 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 4443
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична кавомолка Camry CR 4443, 200 Вт, 16 рівнів помелу
Електрична кавомолка Camry CR 4443 зі конічним жорном призначена для любителів ароматної, свіжо змеленої кави. Компактна і стильна, працює тихо, швидко та безпечно завдяки захисту від включення без кришки. Конічні металеві жорна ефективно подрібнюють зерна, а 16 рівнів помелу дозволяють підібрати оптимальний помел для еспресо, капучино чи латте. Ємність контейнера дозволяє приготувати до 12 чашок кави за один цикл.


Технічні характеристики:
- Потужність 200 Вт
- Жорна конічні металеві
- 16 рівнів помелу від дуже дрібного до грубого
- Ємність контейнера для зерен: ~230 г
- До 12 чашок кави на один контейнер
- Автоматичне вимкнення
- Подвійний вимикач безпеки
- Корпус зі сталі нержавіючої
- Компактний розмір, сучасний дизайн
- Розміри: висота 26 см, ширина 15,5 см, глибина 20 см
- Матеріал корпусу: пластик / метал
- Колір корпусу: срібний / чорний
- Довжина кабелю живлення: 127 см
- Тип вилки: C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм ємності для меленої кави | 230 г |
| Призначення | Професійне |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 15.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 190 ₴









