Слайсер Camry CR 4702, 400 Вт із нержавіючої сталі
Міцний металевий слайсер зі зручним похилим столом та знімним штовхачем. Високоякісне лезо з нержавіючої сталі дозволяє нарізати як тонкі скибочки м'ясної нарізки, так і щедрі скибочки сільського хліба.


Технічні характеристики:
- Діаметр леза з нержавіючої сталі: 19 см
- Регульована товщина скибочки (0-15 мм)
- Індикатор товщини скибочки
- Металева напрямна рейка
- Складаний стіл з нержавіючої сталі та знімний штовхач
- Нековзні присоски
- Номінальна потужність: 150 Вт
- Максимальна потужність: 400 Вт
- Розміри пристрою: 41,5 x 27 x 27,6 см
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір корпусу: Сріблястий
- Колір шнура живлення: Чорний
- Довжина шнура живлення: 115 см
- Тип вилки: C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обладнання | Ручний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна товщина скибочки | 15 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 400 Вт |
| Подача продукту | Ручна горизонтальна |
| Регулятор товщини нарізки | плавний |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал направляючої пластини | метал |
| Матеріал ножів | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 390 ₴

