
Пральна машина туристична з центріфугою Mesko MS 8053, 580 Вт
2 975 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 8053
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина туристична з центріфугою Mesko MS 8053, 580 Вт
Ця пральна машина для подорожей підходить для тривалих сімейних поїздок. Вона легко поміщається в багажник автомобиля. Добре працює в будинках для відпочинку завдяки своїй тихій, ефективній роботі, розроблена для використання якомога менше води та енергії, має функцію віджиму, яку можна використовувати після прання та зливу.


Технічні характеристики:
- Функція віджиму
- Програма прання (15 хв.)
- Низьке споживання води та енергії
- Зливний шланг
- Завантаження білизни: до 3 кг
- Завантаження віджиму: до 1 кг
- Потужність: 150 Вт
- Максимальна потужність прання: 400 Вт
- Максимальна потужність віджиму: 580 Вт
- Зовнішні розміри: 360 x 370 x 530 см
- Внутрішні розміри: 320 x 330 x 260 см
- Колір: білий
- Довжина шнура живлення: 145 см
- Колір шнура живлення: білий
- Тип вилки: Тип E/F
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 530 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 975 ₴





