
Складна електрична сушарка для одягу Adler AD 7821, 220 Вт
2 860 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 7821
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складна електрична сушарка для одягу Adler AD 7821, 220 Вт
Складна електрична сушарка Adler AD 7821 дозволяє швидко та рівномірно сушити одяг у приміщеннях, де немає достатнього природного тепла або місця для розвішування. Завдяки 18 вбудованим нагрівальним елементам час сушіння значно скорочується. Компактна конструкція дозволяє легко зберігати сушарку в шафі або за меблями, економлячи місце в будинку. Легка вага та пластикові ніжки забезпечують зручне перенесення та захист підлоги від подряпин.


Технічні характеристики:
- Складна конструкція
- Кількість нагрівальних елементів 18
- Матеріал корпусу: алюміній / пластик
- Клас водонепроникності IP22
- Можливість використання як традиційна сушарка
- Розміри у розкладеному вигляді 148 x 52.5 x 90 см
- Розміри у складеному вигляді 113 x 52.5 x 8 см
- Потужність 220 Вт
- Живлення 220-240V ~ 50Hz
- Довжина шнура живлення 1 м
- Колір корпусу Срібний / Білий
- Пластикові ніжки захищають підлогу
Комплектація:
Сушарка електрична
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Тип сушилки | Електрична |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Ширина | 1480 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип нагрівального елементу | Металевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴








