
Фен з іонізацією Adler AD 2272, 1800 Вт
2 475 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2272
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен з іонізацією Adler AD 2272, 1800 Вт
Adler AD 2272 – це сучасний фен для волосся, який поєднує найновіші технології з винятковою продуктивністю, забезпечуючи швидке та ефективне сушіння, зберігаючи здоровий вигляд. Оснащений революційним безщітковим двигуном, фен досягає 110 000 об/хв. Інноваційна технологія іонізації зменшує статичну електрику, залишаючи волосся гладким та блискучим, а знімний повітряний фільтр з магнітною кришкою та сумка для зберігання, що входить до комплекту, роблять його легким в обслуговуванні та зберіганні.


Технічні характеристики:
- 2 режими потоку повітря
- 3 режими температури
- Режим змінної температури (гаряче/холодне)
- Холодне повітря
- Безщітковий двигун на 110 000 об/хв
- Швидкість потоку повітря 20 м/с
- Швидке сушіння волосся
- Світлодіодний дисплей
- Дисплей, прихований за дзеркальною поверхнею
- Технологія іонізації
- Захист від перегріву
- Рівень шуму дБ
- Електронний регулятор температури NTC
- Магнітний концентратор повітря
- Знімний фільтр впускного повітря з магнітною кришкою
- Зручний чохол для зберігання
- Довжина шнура 1,8 м
- Номінальна потужність 1600 Вт
- Максимальна потужність 1800 Вт
- Живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.58 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Терморегулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴









