
Жорнова електрична кавомолка Adler AD 4448, 300 Вт
1 935 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 4448
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жорнова електрична кавомолка Adler AD 4448, 300 Вт
Жорнова електрична кавомолка Adler AD 4448 потужністю 300 Вт створена для справжніх поціновувачів ароматної, свіжозмеленої кави. Пристрій відрізняється компактними розмірами, сучасним дизайном і тихою роботою. Для помелу використовуються плоскі металеві жорна, які рівномірно подрібнюють зерна кави, зберігаючи їхній аромат.
Кавомолка дозволяє вибрати один із багатьох рівнів помелу — від дуже дрібного до крупного, а також налаштувати кількість порцій від 2 до 12. Місткий контейнер для зерен (250 г) і контейнер для меленої кави (100 г) роблять пристрій зручним у щоденному використанні.


Технічні характеристики:
- Тип: жорнова кавомолка
- Жорна: металеві, плоскі
- Ємність контейнера для кавових зерен: 250 г
- Ємність контейнера для меленої кави: 100 г
- Кількість порцій: від 2 до 12
- Налаштування ступеня помелу: від дрібного до крупного
- Прозорий контейнер для меленої кави
- Захист від увімкнення без контейнера
- Противібраційні гумові ніжки
- Номінальна потужність: 150 Вт
- Максимальна потужність: 300 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Призначення | Побутове |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Таймер | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935 ₴









