
Електричний гриль з антипригарним покриттям Camry CR 3053, 2500 Вт
1 950 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 3053
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний гриль з антипригарним покриттям Camry CR 3053, 2500 Вт
Електричний гриль Camry CR 3053 із максимальною потужністю 2500 Вт дозволяє швидко та зручно приготувати широкий вибір страв: від бургерів, стейків і курятини до овочів та сиру. Великі плити з антипригарним покриттям дають змогу готувати без додавання жиру, а також легко очищуються після використання. Завдяки функції повного розкладання (180°) гриль перетворюється на зручний стіл-гриль із великою площею поверхні для приготування їжі для всієї родини.


Технічні характеристики:
- Максимальна потужність: 2500 Вт
- Номінальна потужність: 2000 Вт
- Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Повна площа грилю у відкритому вигляді: 1288 см²
- Розмір пластини: 28 × 23 см
- Функція столового гриля (розкриття на 180°)
- Регульований кут нахилу пластин
- Регулювання температури
- Антипригарні плити
- Світлові індикатори
- Лопатка з насічками для чищення
- Термостійка ручка
- Гумові ніжки для стійкості
- Можливість вертикального зберігання
- Габарити пристрою: 33 × 33 × 11 см
- Довжина кабелю: 70 см
- Колір: чорний + срібний
- Тип вилки: E/F
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Решітка |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 280 мм |
| Ширина робочої поверхні | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴









