
Мультиварка-повільноварка Adler AD 6413 white, 5.8 L, 290 Вт
1 700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 6413w
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультиварка-повільноварка Adler AD 6413 white, 5.8 L, 290 Вт
Мультиварка Adler AD 6413 – це пристрій, який готує їжу за нижчої температури, ніж традиційне приготування. Це рішення для тих, хто хоче зберегти смак і корисні властивості їжі під час приготування. Страви, приготовані в мультиварці, багаті на мікроелементи та вітаміни, які руйнуються під час традиційного приготування за температур, близьких до кипіння. Прилад має три режими приготування: низький, середній та високий, які можна налаштувати залежно від типу їжі, яку ви готуєте.


Технічні характеристики:
- Об'єм 5,8 літра – до 10 порцій
- Знімна керамічна чаша
- Кришка із загартованого скла
- Кришка та чаша, які можна мити в посудомийній машині
- 3-рівневе регулювання потужності: високий, низький та середній
- Ручки з холодним покриттям
- Нековзні ніжки
- Корпус з нержавіючої сталі
- Колір корпусу: червоний
- Тип вилки: E/F
- Колір шнура живлення: чорний
- Довжина шнура живлення: 95 см
- Розмір виробу: 36,5x32,4x24,8 см
- Потужність: 290 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість програм приготування | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм чаші | 5.8 л |
| Об`єм | 5.8 л |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 290 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.15 кг |
| Програми приготування та функції | |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Крупа | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Тушкування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴









