
Електричний гриль Mesko MS 3050, 2500 Вт
1 650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 3050
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний гриль Mesko MS 3050, 2500 Вт
Електричний гриль Mesko MS 3050 з максимальною потужністю 2500 Вт дозволяє швидко та зручно готувати різноманітні страви – від соковитих стейків і курки до овочів та сирів. Тефлонове антипригарне покриття запобігає пригоранню та полегшує догляд, а можливість готування без додавання олії робить страви більш корисними. Завдяки великій площі приготування та функції повного розкладання на 180° прилад підходить для сімейних обідів і вечерь з друзями.


Технічні характеристики:
- Максимальна потужність: 2500 Вт
- Номінальна потужність: 1800 Вт
- Поверхня гриля: 28 × 23 см (1288 см² після розкладання)
- Функція розкладання 180° (настільний гриль)
- Регулювання температури
- Антипригарне покриття пластин
- Світлові індикатори роботи
- Знімний піддон для збору жиру
- Холодна ручка, стійкі гумові ніжки
- Шпателька у комплекті
- Тип вилки: E/F
Комплектація:
Електричний гриль Mesko MS 3050
Знімна піддон-ємність для жиру
Шпателька
Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 23 мм |
| Ширина робочої поверхні | 28 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴









