
Електрична овочерізка з 5 насадками Camry CR 4815, 150 Вт
1 600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 4815
Електрична мультирізка з 5 насадками Camry CR 4815, 150 Вт
Овочерізка Adler AD 4815 – це універсальна овочерізка, що постачається з п'ятьма різними насадками, які дозволяють швидко та точно нарізати, натерти та подрібнити різні інгредієнти. Вам не потрібно турбуватися про те, де зберігати насадки. Adler AD 4815 має вбудовану підставку, яка дозволяє зберігати всі насадки в одному місці. Протиковзкі ніжки – ще одна перевага цього подрібнювача.


Технічні характеристики:
- Швидко нарізає або подрібнює овочі, фрукти, сир тощо.
- 5 насадок для тертя.
- Зручне зберігання насадок завдяки вбудованій підставці.
- Нековзні ніжки.
- Надзвичайно потужна та точна.
- Розміри пристрою: 24,8 x 16,7 x 29,3 см
- Довжина шнура живлення: 75 см
- Колір шнура живлення: чорний
- Матеріал корпусу: ABS
- Потужність: 150 Вт
Комплектація:
Терка з великими отворами: для моркви, огірків, кабачків, вареної картоплі, редиски, перцю, твердих сирів та шоколаду.
Дрібна терка: для моркви, огірків, кабачків, вареної картоплі, редиски, твердих сирів та шоколаду.
Тонкорізка: для моркви, кабачків, вареної картоплі, огірків, перцю, цибулі, ріпи, червонокачанної та білокачанної капусти, яблук або твердого сиру.
Крупнорізка: для моркви, кабачків, вареної картоплі, огірків, перцю, цибулі, ріпи, червонокачанної та білокачанної капусти, яблук або твердого сиру.
Тертка для пюре: для сухого хліба, фундука, волоських горіхів, мигдалю, пармезану, шоколаду, печива та бісквітів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 29.3 мм |
| Довжина | 24.8 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 5 |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність контейнера (піддона) | Є |
| Наявність плодотримача | Є |
| Потужність, Вт | 150 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тип | Овочерізка |
| Ширина | 16.7 мм |
- Ціна: 1 600 ₴









