
Вертикальний пилосос Adler AD 7049 2 в 1 безмішковий 800 Вт з HEPA-фільтром
1 540 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 7049
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вертикальний пилосос Adler AD 7049 2 в 1 безмішковий 800 Вт з HEPA-фільтром
Це професійний високопродуктивний пристрій, що підходить для зручного прибирання кількох кімнат та салонів автомобілів. Цей високоякісний пилосос без мішка – чудове доповнення до будь-якого дому. Пристрій оснащений змотувачем шнура для зручного зберігання.


Технічні характеристики:
- Вертикальний пилосос 2-в-1 без мішка
- Робочий діапазон: 7 м
- Довжина шнура живлення: 6,5 м
- Пилосос 2-в-1: ручний автомобільний пилосос та підлоговий пилосос
- Намотувач шнура для зручного зберігання
- Потужність всмоктування: 15 000 Па
- Рівень шуму: 80 дБ
- Об'єм пилозбірника: 0,8 л
- Вбудована система фільтрації
- Фільтр HEPA 11, що миється
- Спорожнення пилозбірника одним клацанням.
- Потужність: 600 Вт
- Максимальна потужність: 800 Вт
Комплектація:
Автомобільний пилосос має насадки для оббивки та щілин
- Довжина пристрою: 47 см
Пилосос для підлоги має насадки для твердих поверхонь та
насадку з гумовими колесами
- Довжина пристрою з ручкою: 103 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Потужність всмоктування | 600 Вт |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴







