
Стайлер для волос Camry CR 2024, 5 в 1, 1200 Вт
1 435 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 2024
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стайлер для волос Camry CR 2024, 5 в 1, 1200 Вт
Цей набір для укладання волосся 5-в-1 дозволить легко створювати навіть найвишуканіші зачіски вдома. Набір розроблений для легкої заміни змінних насадок, а насадки з холодним покриттям забезпечують безпечне використання.


Технічні характеристики:
- Ручка та насадки з холодним дотиком
- Потужність: 50 Вт
- Максимальна потужність: 1200 Вт
- Поворотний шнур
- Напруга: 220-240 В ~50/60 Гц
- Тип вилки: C
Змінні насадки з керамічним покриттям:
• Щітка для випрямлення
• Пластини 3D-хвиля
• Пластини для гофрування ZIG-ZAG
• Пластини для випрямлення
• Плойка 19 мм
• Плойка 32 мм
Корисні аксесуари:
• Направляюча-гребінець
• Спіральна направляюча
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 8 |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Набори для укладання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Насадка-щітка | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність фена | 1200 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 435 ₴









