
Чайник Adler AD 1347 white, 1.7L, 2200 Вт
1 570 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 1347w
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чайник Adler AD 1347 white, 1.7L, 2200 Вт
Сучасний та стильний електричний чайник об'ємом 1,7 літра це корисне доповнення до будь-якої кухні. Його безпека забезпечується запобіжним блокуванням, яке запобігає ввімкненню чайника без води, автоматичним вимкненням після закипання та системою безпеки STRIX.


Технічні характеристики:
- Система безпеки STRIX
- Максимальна місткість: 1,7 літра
- Мінімальна місткість: 0,5 літра
- Основа, що обертається на 360°
- Плоский нагрівальний елемент, що легко очищується
- Індикатор рівня води зі шкалою
- Корпус з нержавіючої сталі
- Повністю знімна кришка для легкого очищення
- Автоматичне вимкнення при кипінні
- Захист від википання без води
- Термозапобіжник
- Відсік для зберігання шнура живлення
- Колір: білий
- Розміри виробу: 23,0 x 13,0 x 26,0 см
- Довжина шнура живлення: 75 см
- Колір шнура живлення: чорний
- Тип вилки: E/F
- Потужність 1850-2200 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Підсвічування чайника | Ні |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Тривале кип'ятіння | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴








