
Професійний тример для волосся Adler AD 2836 gold, USB
1 320 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2836g
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний тример для волосся Adler AD 2836 gold, USB
Це пристрій, який знайде своє місце в будь-якому домі, підходить для тих, хто любить безболісний та швидкий догляд та стрижку волосся. Він не тільки функціональний, але й має цікавий та унікальний дизайн. Живлення від літієвої батареї (1400 мАг) пристрій можна швидко зарядити всього за 2 години через USB-кабель, а потім він має безперервний час роботи до 120 хвилин. Тример має титанове керамічне лезо, яке є дуже міцним і дозволяє точно підстригати волосся.


Технічні характеристики:
- Призначений для стрижки бакенбардів та бороди
- Керамічні рухомі леза
- Одна швидкість: 6400 об/хв
- Регулювання довжини стрижки за допомогою 4 гребінців
- Діапазон довжини стрижки волосся: 0,8 - 6 мм
- Повне заряджання займає 120 хвилин
- Максимальний час роботи: 120 хвилин
- Літій-іонний акумулятор ємністю 1400 мАг
- Світлодіодний індикатор заряджання
- Світлодіодний індикатор низького заряду батареї
- Пристрій заряджається через кабель USB Type-C. Довжина 200 см
- Нековзний корпус забезпечує надійне захоплення.
- Номінальна потужність: 5 Вт
- Максимальна потужність: 100 Вт
- Напруга пристрою: 5 В постійного струму 1 А
Комплектація:
щітка для очищення
олія для лез
4 гребінці для подовження (1,5, 3,0, 4,5, 6,0 мм)
інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Ні |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.5 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Бритвене насадка | Так |
| Вага | 0.25 кг |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка для філіровки | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Так |
| Насадка-тример для тіла | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 1.8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 300 хв |
| Ширина леза | 35 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴









