
Електрична млинниця Adler AD 3058, Ø 30 см, 1600 Вт
1 325 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 3058
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична млинниця Adler AD 3058, Ø 30 см, 1600 Вт
Млинниця ADLER AD 3058 – це універсальний прилад, завдяки якому ви можете швидко та зручно приготувати сніданок та полуденок, а також основні страви на вечерю. Антипригарне покриття, форма та високий край, що запобігають розливанню тіста, дозволяють легко готувати млинці, тортильї, оладки та картопляні млинці. Пристрій пропонує плавне регулювання температури, а два індикатори сигналізують про готовність приладу.


Технічні характеристики:
- Антипригарне покриття нагрівальної пластини, легко чиститься
- Високий край запобігає розливанню тіста
- Діаметр нагрівальної пластини: 30 см
- Плавне регулювання температури
- 2 індикатори: увімкнено та готовий до роботи
- Стабільні гумові ніжки
- Корпус з нержавіючої сталі
- Зберігання шнура живлення
- Вертикальне зберігання
- Аксесуари для намазування тіста та перевертання млинців
- Номінальна потужність: 1200 Вт
- Максимальна потужність: 1600 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Розміри виробу: 7,2 x 33,0 x 30,5 см
- Довжина шнура живлення: 75 см
- Тип вилки: E/F
У комплект входять аксесуари для розподілу тіста та перевертання млинців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Плоска нагрівальна плита |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Захист від вітру | Ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Ні |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.78 кг |
| Висота | 72 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Ширина | 30.5 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 300 мм |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325 ₴









