
Блендер ручний погружний Adler AD 4625 black, 1500 Вт
1 270 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 4625b
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блендер ручний погружний Adler AD 4625 black, 1500 Вт
Блендер дозволяє подрібнювати, пюрувати та легко готувати всілякі пюре, крем-супи, каші та інші страви, що потребують подібної консистенції. Насадка блендера виготовлена з міцної нержавіючої сталі, що забезпечує тривале використання.


Технічні характеристики:
- 5 налаштувань швидкості
- Плавне регулювання швидкості
- Функція турбо
- Підсвічування регулятора швидкості
- Елегантне покриття з нержавіючої сталі
- Лезо з нержавіючої сталі
- Довжина шнура: 1,8 м
- Спіральний шнур для зручного зберігання
- Номінальна потужність: 850 Вт
- Максимальна потужність: 1500 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Тип вилки: C
- Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 г |
| Довжина: | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴






