
Фен Camry CR 2268 з іонізатором та складною ручкою, 1800 Вт
1 020 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 2268
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен Camry CR 2268 з іонізатором та складною ручкою, 1800 Вт
Фен Camry 2268 з іонізатором – гарний вибір для тих хто піклуються про своє волосся та хоче надати йому гарного вигляду. Вбудований перемикач керування пропонує два режими потоку повітря та температури, що дозволяє вам налаштувати процес сушіння відповідно до ваших потреб.
А завдяки складній ручці та дорожньому футляру фен підходить для подорожей.


Технічні характеристики:
- Вбудований перемикач керуванн
- 2 рівні потоку повітря
- 2 налаштування температури
- Холодний обдування
- Кнопка «Швидке холодне обдування»
- Технологія іонізації
- Концентратор повітря
- Дифузор
- Кліпса для підвішування
- Складана ручка
- Чохол для зручного зберігання
- Довжина шнура: 1,8 м
- Потужність: 1800 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Синій |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.59 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Так |
| Терморегулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴









