
Машинка для стрижки волосся Adler AD 2832, LCD, 700mAh, 40 Вт
1 020 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2832
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стрижки волосся Adler AD 2832, LCD, 700mAh, 40 Вт
Машинка для стрижки волосся Adler AD 2832 призначена для догляду за головою, бородою та бакенбардами. Оснащена керамічним лезом, має 2 режими швидкості та LCD-дисплей. Працює від акумулятора, можливе використання під час заряджання.


Технічні характеристики:
- Призначення: для стрижки голови, бороди, бакенбардів
- Керамічне лезо
- 2 швидкості: 4500, 5600 RPM
- Регулювання довжини: 0.8, 1.0, 1.2, 1.4mm
- 4 гребені: 3, 6, 9, 12mm
- Довжина стрижки: 0.8–13.4mm
- LCD-дисплей з індикацією заряду
- Акумулятор: Li-ion 700mAh
- Час зарядки: 240 хв
- Час роботи: 180 хв
- Можливість роботи під час заряджання
- Два варіанти зарядки: станція, кабель 190cm
- Номінальна потужність: 3W
- Максимальна потужність: 40W
- Напруга: 220-240V ~50/60Hz
Комплектація:
Машинка для стрижки
Станція зарядки
Кабель зарядки 190cm
4 гребені
Пензлик для чищення
Олія для лез
Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴









