
Стайлер для волосся Adler AD 2022, 6 в 1, 1200 Вт
990 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2022
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стайлер для волосся Adler AD 2022, 6 в 1, 1200 Вт
Цей елегантний стайлер для волосся постачається з 6 змінними щітками різного розміру. Має 3 температурні режими та потужністт у 1200 Вт, що дозволяє як фіксувати локони, так і створювати їх на абсолютно прямому волоссі.


Технічні характеристики:
- 2 режими температури
- Холодний обдув
- Потужний нагрівач
- 6 змінних насадок: щітка 34 мм, щітка 30 мм з висувною щетиною, щітка 21 мм з нейлоновою щетиною, плойка 20 мм із затискачем, гребінець, концентратор повітря
- Ручка з охолодженням
- Насадки з охолодженням
- Поворотний шнур
- Затискач для підвішування
- Дорожній футляр
- Довжина шнура живлення: 175 см
- Колір шнура живлення: чорний
- Тип вилки: C
- Номінальна потужність: 1000 Вт
- Максимальна потужність: 1200 Вт
- Живлення: 220-240 В ~ 50 Гц
- Колір: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 6 |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Набори для укладання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Вага | 0.64 кг |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.75 м |
| Діаметр щітки | 34 мм |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Насадка для спіральної завивки | Так |
| Насадка-щітка | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 40 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴








