
Блендер ручной погружной Adler AD 4628, 1900 Вт
950 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 4628
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блендер ручний погружний Adler AD 4628, 1900 Вт
Відкрийте для себе новий вимір у кулінарії з ручним блендером Adler AD 4628. Цей винятковий кухонний прилад був розроблений для ентузіастів кулінарії, які цінують як функціональність, так і стиль. Завдяки своїм передовим функціям та елегантному оздобленню блендер є незамінним доповненням до будь-якої кухні.


Технічні характеристики:
- Швидкість обертання: 16 000 об/хв
- Двигун зі зниженою вібрацією
- Одна швидкість
- Функція турбо
- Функція подрібнення кубиків льоду
- Елегантне покриття з нержавіючої сталі
- Насадка для змішування з нержавіючої сталі
- Леза з нержавіючої сталі, що підходять для подрібнення льоду
- Міцний корпус з ABS-пластику
- Довжина шнура живлення: 1,0 м
- Номінальна потужність: 1200 Вт-1500 Вт
- Максимальна потужність: 1900 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~50-60 Гц
- Тип вилки: C
- Рівень шуму: 65 дБ
- Колір: чорний та срібний
- Розміри виробу: 37,6 см x 8,52 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Чорний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.71 кг |
| Висота | 376 мм |
| Ширина | 85.2 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колка льоду | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мірний стакан | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴









