
Машинка для стрижки волосся Mesko MS 2843, USB, IPX 6
935 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 2843
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стрижки волосся Mesko MS 2843, USB, IPX 6
Це сучасна машинка для стрижки волосся, яка поєднує високу продуктивність із передовими технологіями. Оснащена міцною титановою головкою з керамічним лезом, що гарантує точне зрізання при кожному використанні. Завдяки тихому двигуну та турборежиму стрижка стає швидшою та комфортнішою, навіть для густого та складного волосся. Завдяки передовим функціям та міцній конструкції стрижка волосся стає простішою, швидшою та приємнішою.


Технічні характеристики:
- Машинка для стрижки волосся
- Світлодіодний дисплей
- Водонепроникність: IPX 6
- Акумуляторна батарея
- Заряджання через USB
- Час роботи: до 180 хв
- Час заряджання: 150 хв
- Титанова головка з керамічним лезом
- Тихий двигун
- Ємний акумулятор 2000 мАг
- Турборежим
- Насадки: 3, 6, 9, 12 мм
- Зарядний кабель USB 1,2 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Хром |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Бритвене насадка | Так |
| Вага | 0.34 кг |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Так |
| Насадка-тример для тіла | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 1.4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Ширина леза | 35 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴









