
Фен з іонізацією та дифузором Adler AD 2248 white, 2400 Вт
825 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2248w
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен з іонізацією та дифузором Adler AD 2248 white, 2400 Вт
Фен для волосся AD 2248 з іонізацією – це вибір винятково вимогливих людей, які доглядають за своїм волоссям і хочуть надати йому гарного вигляду. Фен оснащений концентратором та дифузором, які покращують можливості сушіння та укладання. Крім того, фен може похвалитися сучасним дизайном.


Технічні характеристики:
- Потужність: 1800-2200 Вт
- Максимальна потужність: 2400 Вт
- Функція іонізації з вимикачем/вимикачем та індикатором
- 2 налаштування потоку повітря
- 3 налаштування температури
- Холодний потік повітря
- Форсунка для фокусування потоку повітря
- Дифузор
- Сучасний дизайн
- Петля для підвішування
- Шнур живлення 1,8 м
- Тип вилки: C
- Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Терморегулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴









