
Професійний випрямляч для волосся, керамічний, турмаліновий Camry CR 2322
765 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 2322
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний випрямляч для волосся, керамічний, турмаліновий Camry CR 2322
Здорове та блискуче волосся – мрія кожного. Це ознака здоров'я, яка додає нотку елегантності будь-якому стилю. Час від часу ми також хочемо змінити свій образ, не жертвуючи довжиною чи густотою волосся. Саме тому варто інвестувати в професійний випрямляч для волосся, який дозволяє швидко та безпечно створювати оригінальні та привабливі зачіски.


Надзвичайно гладкі пластини з турмаліновим покриттям забезпечать ідеальну укладку волосся. А завдяки властивостям турмаліну воно не накопичує електрику.

- Керамічно-турмалінове покриття пластин ефективно запобігає статичній електриці у волоссі
- Розмір плитки: 11 см x 2,5 см
- Рухомі пластини
- Швидке нагрівання
- Індикатор температури: світлодіодні діоди
- Колір підсвічування: білий
- Цифровий контроль температури
- 4 режими температури: 150°C, 170°C, 190°C, 230°C
- Фіксатор випрямляча
- поворотний шнур на 360°
- Довжина шнура живлення: 180 см
- Автоматичне вимкнення через 40 хвилин
- Номінальна потужність: 50 Вт
- Максимальна потужність: 300 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Тип вилки: C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Вага | 0.37 кг |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Мінімальна температура нагріву | 150 град. |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Насадка для спіральної завивки | Ні |
| Обертання насадки | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плоскі щипці | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 40 сек |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Щипці для завивки спіральної | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴









