
Машинка для стрижки волосся Adler AD 2818, USB, ONE PATENT
715 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2818
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стрижки волосся Adler AD 2818, USB, ONE PATENT
Отримайте стильну зачіску, не виходячи з дому, з Adler AD 2818 – точною та простою у використанні машинкою для стрижки волосся. Вона оснащена лезами з нержавіючої сталі, забезпечує гладке та рівне зрізання. Завдяки системі ONE PATENT ви можете вибрати одну з 24 довжин стрижки без необхідності змінювати насадки!


Технічні характеристики:
- Призначений для стрижки волосся на голові, бакенбардів та бороди
- Сталеве лезо
- Одне фіксоване налаштування швидкості 6300 об/хв
- Лезо: не рве та не смикає волосся
- Контроль швидкості за допомогою перемикача
- Регулювання довжини стрижки за допомогою кільця з універсальним гребінцем
- Один універсальний подовжувач у комплекті (1-24 мм)
- Діапазон довжини стрижки волосся (1, 2, 3... - 24 мм)
- Можна використовувати під час заряджання
- Повне заряджання займає 480 хвилин
- Максимальний час роботи: 45 хвилин
- Акумулятор MiMH 600 мАг
- Світлодіодний індикатор заряджання
- Світлодіодний індикатор низького заряду батареї
- Пристрій заряджається через зарядний пристрій.
- Шнур живлення 190 см.
- Нековзний корпус забезпечує надійне захоплення.
- Пристрій можна чистити за допомогою щітки, що входить до комплекту.
- Номінальна потужність: 7 Вт
- Напруга: 220-240 В ~50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість установок довжини | 18 |
| Максимальна довжина підстригання | 24 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.625 кг |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴








