
Тостер Adler AD 3223 на 2 ломтика, 900 Вт
700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 3223
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тостер Adler AD 3223 на 2 скибочки, 900 Вт
Цей потужний тостер може похвалитися максимальною потужністю 900 Вт. Його можна використовувати для одночасного підсмажування двох скибочок тосту. Регульовані налаштування підсмажування дозволяють підсмажувати тости так, як вам подобається, та дозволяє зупинити підсмажування в будь-який час, натиснувши кнопку STOP. Крім того, тостер оснащений решіткою для підігріву булочок, що розширює його функціональність.


Технічні характеристики:
- 6-рівневе регулювання потужності підсмажування
- Решітка для підігріву булочок
- Автоматичне вимкнення
- Кнопка STOP
- Лоток для крихт
- Довжина шнура живлення: 75 см
- Колір: білий
- Номінальна потужність: 650 Вт-750 Вт
- Максимальна потужність: 900 Вт
- Тип вилки: E/F
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість тостів | 2 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Побутове |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.83 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кнопка скасування | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Піддон для крихт | Так |
| Решітка для підігріву булочок | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴









