
Фен-щітка Camry CR 2025, 1800 Вт
670 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 2025
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен-щітка Camry CR 2025, 1800 Вт
Чудовий вибір для тих, хто хоче підкреслити красу свого волосся. Ця елегантна щітка для укладання має нейлонову щетину для легкого розплутування, 3 температурні режими та потужність 1200 Вт, що дозволяє як фіксувати локони, так і створювати їх на абсолютно прямому волоссі.


Технічні характеристики:
- Вбудований перемикач контролю температури
- 2 налаштування потоку повітря
- 3 налаштування температури
- Щітка з нейлоновою щетиною для легкого розплутування
- Насадка з керамічним покриттям
- Діаметр: 22 см
- Поворотний шнур
- Довжина шнура: 1,75 м
- Петля для підвішування
- Потужність: 1200 Вт
- Максимальна потужність: 1800 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Тип вилки: C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1800 Вт |
| Режим Турбо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.54 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.75 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Ні |
| Керамічне покриття | Так |
| Концентратор | Ні |
| Насадка для випрямляння волосся | Ні |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Терморегулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴









