Ваги підлогові Adler AD 8173 з бамбуковим покриттям 150 кг
Точні електронні бамбукові ваги для ванної кімнати з максимальною вантажопідйомністю 150 кг. Міцна бамбукова конструкція забезпечує безпечне використання та додає естетично привабливого вигляду.


Висока точність (100 г) дозволяє проводити точні вимірювання. Вага має функцію скидання та індикатори перевантаження та заряду батареї.
Автоматичне вимкнення допомагає економити енергію та підвищує зручність використання. Чіткий дисплей забезпечує легке зчитування. У комплекті 1 батарейка V3 CR2032.

Техничні характеристики:
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Точність: 100 г
- Одиниці вимірювання: кг/фунт/ст
- 12-міліметрова платформа з натурального бамбука
- Індикатор низького заряду батареї
- Індикатор перевантаження
- Автоматичне ввімкнення/вимкнення
- Матеріал: натуральний бамбук
- Розмір шкали: 33,5 см x 30 см x 2,8 см
- Джерело живлення: 1 батарейка V3 CR2032 (в комплекті)
Через використаний натуральний матеріал, лусочки можуть відрізнятися за відтінком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Матеріал платформи | дерево |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Система діагностики | Ні |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція автовключення | Так |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.5 мм |
| Ширина | 34.5 мм |
| Глибина | 30.5 мм |
| Вага | 1.03 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |
| Функція автовмикання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639 ₴

