
Електрична плитка Adler AD 6503, на 1 конфорку, 1500 Вт
630 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 6503
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична плитка Adler AD 6503, на 1 конфорку, 1500 Вт
Компактна електрична плитка з однією конфоркою стане зручним рішенням для невеликих кухонь, дач чи орендованих кімнат. Плитка дозволяє плавно регулювати температуру, швидко нагрівається та підходить як для приготування, так і для розігріву страв. Завдяки сталевому корпусу, стійким гумовим ніжкам і контрольній лампі користування плиткою є зручним та безпечним.


Технічні характеристики:
- Сталевий корпус
- Діаметр нагрівальної плити 185 мм
- Стійкі гумові ніжки
- Контрольна лампа
- 5-ступенева плавна регуляція температури
- Колір білий
- Довжина шнура живлення 85 см
- Розміри 25.0 x 28.0 x 7.0 см
- Потужність 1500 Вт
- Живлення 220-240V ~ 50/60 Hz
- Тип вилки E/F
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 32.8 мм |
| Глибина | 11.2 мм |
| Ширина | 29.8 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴








