
Компактна парова праска Camry CR 5024 1500 Вт, складна ручка, антипригарна підошва
645 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 5024
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна парова праска Camry CR 5024 1500 Вт, складна ручка, антипригарна підошва, для подорожей
Дорожня праска Camry CR 5024 - це супутник для ділових поїздок, відпусток чи вихідних. Завдяки компактним розмірам та малій вазі вона поміщається в будь-яку валізу чи рюкзак, дозволяючи вам насолоджуватися свіжопрасованим одягом, де б ви не були. Праска оснащена ефективною функцією пари, що дозволяє легко прасувати навіть найскладніші складки, підігнуті краї та комірці.


Технічні характеристики:
- Прасування з парою
- Антипригарна підошва
- Складана ручка
- Прасування з парою 10 г/хв
- Розпилення 0,3 г/розпил
- Контроль температури
- Компактний розмір
- Розміри пристрою: 18,5 x 7,4 x 10,0 см
- Довжина шнура живлення: 195 см
- Колір: білий та синій
- Тип вилки: E/F
- Номінальна потужність: 800 Вт
- Максимальна потужність: 1500 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Дорожній |
| Функція автовідключення | Так |
| Швидкість подачі пари | 10 г/хв |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.95 м |
| Жолобок для гудзиків | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Мірний стакан | Так |
| Насадка для делікатних тканин | Так |
| Наявність дисплея | Ні |
| Паровий носик | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Складна ручка | Так |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 74 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴









