
Кухонні ваги Camry CR 3175 до15 кг, безконтактне тарування
650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 3175
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонні ваги Camry CR 3175 до15 кг, безконтактне тарування
Ці електронні кухонні ваги мають максимальну вантажопідйомність 15 кг та розміри 23,9 см x 20 см. Вони неймовірно корисні під час зважування великих та важких предметів. Вони мають функцію тари, що робить зважування ще простішим та зручнішим.


Ваги оснащені високоякісним світлодіодним дисплеєм, що забезпечує висококонтрастні та надзвичайно чіткі показання.

- Вантажопідйомність: 15 кг
- Точність: 1 г
- Одиниці вимірювання: г, мл, фунт, унція
- Зважування молока: мл - Молоко: унції
- Безконтактна функція тари за допомогою жесту руки
- Висококонтрастний світлодіодний дисплей
- Скляна платформа: 4 мм
- Розмір пристрою: 24 x 20 x 1,6 см
- Розмір поверхні для зважування: 20 x 19 см
- Ручне та автоматичне вимкнення
- Автоматичне вимкнення через: 2 хв
- Індикатор часу роботи від батареї та перевантаження
- Отвір для підвішування на стіну
- Корпус з ABS-пластику
- Батарейки: 3 x 1,5 В AAA (не входять до комплекту)
- Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Знімна тара | Ні |
| Колір | Чорний |
| Компенсація тари | Так |
| Конструкція тари | платформа |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Межа зважування | 15 |
| Стан | Новий |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Індикація перевантаження | Ні |
| Вимірювання об'єму рідини | Так |
| Годинник | Ні |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лічильник калорій | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Одиниці виміру | Мілілітри, Грам, Унції |
| Послідовне зважування | Ні |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ваг | Електронні |
| Функція автовмикання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴









