
Соковитискач для цитрусових Camry CR 4008, 60 Вт
575 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 4008
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Соковитискач для цитрусових Camry CR 4008, 60 Вт
Ця естетично приваблива соковижималка для цитрусових дозволяє ефективно готувати свіжовичавлений сік з лимонів, апельсинів та грейпфрутів. Сітчасте ситечко на глечику утримує м'якоть і кісточки, запобігаючи їх потраплянню в сік. Завдяки двосторонньому обертанню фрукти вичавлюються до останньої краплі. Зручність використання забезпечується автоматичним запуском при натисканні та автоматичним вимкненням при вийманні фруктів.


Технічні характеристики:
- 2 змінні конуси для вичавлювання соку для малих та великих цитрусових
- Функція автоматичного запуску/зупинки
- Обертання за та проти годинникової стрілки збільшує об'єм соку
- Регулювання кількості м'якоті для соку
- Кришка глечика для соку
- Висувний шнур
- Можна мити в посудомийній машині
- Великий об'єм: 1 л
- Номінальна потужність: 40 Вт
- Максимальна потужність: 60 Вт
- Тип вилки: C
- Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для соку | 1 л |
| Призначення | Побутове |
| Резервуар для соку | вбудований |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Реверс | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Так |
| Кількість конусних насадок | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴








