
Праска Adler AD 5019, 1600 Вт
530 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 5019
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Праска Adler AD 5019, 1600 Вт
Ця елегантна праска потужністю 1600 Вт може похвалитися класичним, ергономічним дизайном, доповненим приємною фіолетовою кришкою та резервуаром для води. Праску можна безпечно розмістити вертикально, і вона оснащена підошвою для зменшення ризику перегріву. Високоефективна система пари забезпечує 10 хвилин безперервної подачі пари, що дозволяє прасувати навіть найзморшкуватіші речі.


Технічні характеристики:
- Підошва з антипригарним покриттям
- Контроль температури
- Потужність: 1600 Вт
- Функція пари: 10 г/хв
- Розпилення: 0,5 г/розпил
- Резервуар для води: 100 мл
- Живлення: 220-240 В~50/60 Гц
- Тип вилки: E/F
* У новій прасці може залишатися невелика кількість води після планової перевірки на герметичність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал підошви праски | нержавіюча сталь |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Праска |
| Функція автовідключення | Так |
| Швидкість подачі пари | 10 г/хв |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Ні |
| Жолобок для гудзиків | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Мірний стакан | Так |
| Насадка для делікатних тканин | Так |
| Наявність дисплея | Ні |
| Паровий носик | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴









