
Фен Mesko MS 2264, 1400 Вт
520 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 2264
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен Mesko MS 2264, 1400 Вт
Сучасний фен потужністю 1400 Вт. Ефективний та довговічний завдяки використанню високоякісних матеріалів. Змінний рівень потоку повітря дозволяє регулювати швидкість сушіння відповідно до ваших потреб, а складана ручка полегшує зберігання та транспортування.


Технічні характеристики:
- Вбудований перемикач керування
- 2 швидкості потоку повітря
- 2 налаштування температури
- Концентратор повітря
- Складана ручка
- Гачок для підвішування
- Довжина шнура живлення: 1,62 см
- Матеріал: ABS-пластик
- Потужність: 1200-1400 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Тип вилки: C
- Колір: чорний з хромованим покриттям
- Розміри у складеному вигляді: 18,7 см x 23,0 см x 7,8 см
- Розміри у розкладеному вигляді: 18,7 см x 11,5 см x 7,8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.38 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.62 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Так |
| Терморегулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴







