
Фен зі складною ручкою Adler AD 2266, 1400 Вт
490 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2266
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен зі складною ручкою Adler AD 2266, 1400 Вт
Фен Adler AD 2266 швидко та зручно сушить волосся. Концентратор дозволяє направляти сильніший потік гарячого повітря саме туди, куди потрібно. Фен оснащений складною ручкою та петлею для підвішування для зручного зберігання.


Технічні характеристики:
- Вбудований перімікач керування
- 2 рівні потоку повітря
- 2 задані температури
- Концентратор повітря
- складний механізм
- Петля для підвішування
- Корпус: ABS-пластик з прогумованим покриттям
- Довжина шнура живлення: 182 см
- Розмір пристрою
- Ширина: 19 см, вік: 21 см, глибина: 6 см
- Розмір пристрою в складеному вигляді
- Ширин: 20 см, дельфін: 12 см, глибина: 6 см
- Номінальна потужність: 1200 Вт
- Максимальна потужність: 1400 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Вовчий тип: C (16 А)
- Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.35 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.82 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Так |
| Терморегулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴







