
Плойка для волосся Adler AD 2112, 120 Вт
490 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2112
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плойка для волосся Adler AD 2112, 120 Вт
Проста та енергоефективна плойка з класичним дизайном. Керамічне покриття швидко нагрівається завдяки системі PTC та рівномірно розподіляє тепло, дозволяючи досягти бажаного ефекту за лічені хвилини. Її можна використовувати для формування хвиль, але завивання прямого волосся також буде легким завданням.


Технічні характеристики:
- Діаметр: 32 мм
- Керамічні покриття для рівномірного розподілу тепла
- Швидкий нагрів (PTC)
- Індикатор живлення
- Зручна ручка та ергономічна форма
- Створює різноманітні локони та хвилі
- Поворотний шнур живлення
- Номінальна потужність: 55 Вт
- Максимальна потужність: 120 Вт
- Живлення: 220 В-240 В ~ 50/60 Гц
- Тип вилки: C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴







