
Ваги підлогові Mesko MS 8149 до 150 кг
490 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 8149
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги підлогові Mesko MS 8149 до 150 кг
Ваги для ванної кімнати MS 8149 – це вибір для тих, хто цінує надійні та довговічні пристрої. Ваги мають поверхню із загартованого скла та місткість до 150 кілограмів.
Точність вимірювання забезпечують чотири тензодатчики. Крім того, унікальний дизайн ваг відрізняє їх від багатьох інших ваг.

- Вантажопідйомність 150 кг
- Точність d=100 г
- Оснащений 4 високоякісними тензометричними датчиками
- Виготовлено із загартованого безпечного скла
- Автоматичне тарування (обнулення)
- Великий, легко читається РК-дисплей з синім підсвічуванням
- Ручне та автоматичне вимкнення
- Індикатор перевантаження та низького заряду батареї
- Живлення від батарейки 1x3V CR2032 (батарейка в комплекті)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Система діагностики | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 5 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Підсвічування дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴








