
Кухонні ваги з чашею Adler AD 3178, 5 кг, 1.2 L
460 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 3178
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонні ваги з чашею Adler AD 3178, 5 кг, 1.2 L
Електронні кухонні ваги Adler AD 3178 допоможуть точно відміряти інгредієнти завдяки максимальній місткості 5 кг та точності 1 г. Оснащені знімною чашею об’ємом 1.2 L та великим LED-дисплеєм, вони зручні для щоденного використання. Функція тарування та антиковзні ніжки забезпечують комфорт та безпеку під час роботи.


Технічні характеристики:
- Місткість: 5 кг
- Точність: 1 г
- Одиниці вимірювання: г, мл
- Знімна чаша: пластикова, 1.2 L
- LED-дисплей
- Дисплей активується підсвічуванням
- Складна панель керування з дисплеєм
- Індикатор низького заряду батареї та перевантаження
- Автоматичне та ручне вимкнення
- Автовимкнення через 2 хвилини
- Функція тарування
- Антиковзні ніжки
- Чаша та основа не придатні для миття в посудомийній машині
- Матеріал чаші: PS
- Матеріал основи: ABS
- Розміри: основа: діаметр 11,8 см × висота 3,5 см; чаша: ширина 22 см (з ручкою) × глибина 14,5 см × висота 13,5 см
- Живлення: батарейки 2×1,5 В (AAA) (не входять у комплект)
- Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Знімна тара | Так |
| Колір | Чорний |
| Компенсація тари | Ні |
| Конструкція тари | платформа, чаша |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Матеріал тари | пластик |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Стан | Новий |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Індикація перевантаження | Ні |
| Вимірювання об'єму рідини | Ні |
| Годинник | Ні |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лічильник калорій | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Одиниці виміру | Фунти, Грам, Унції |
| Послідовне зважування | Ні |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ваг | Електронні |
| Функція автовмикання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴






