
Фен зі складною ручкою Adler AD 2222, 1400 Вт
445 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2222
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен зі складною ручкою Adler AD 2222, 1400 Вт
Сучасний фен Adler AD 2222 э ефективним та довговічним завдяки використанню високоякісних матеріалів. Змінний рівень потоку повітря дозволяє регулювати швидкість сушіння відповідно до ваших потреб, а складана ручка полегшує зберігання та транспортування.


Технічні характеристики:
- Номінальна потужність: 1200 Вт
- Максимальна потужність: 1400 Вт
- 2 налаштування потоку повітря/температури - вбудований перемикач
- Сучасний дизайн
- Складана ручка
- Концентратор
- Петля для підвішування
- Тип вилки: C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1400 Вт |
| Режим Турбо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.31 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴






