
Фен зі складною ручкою Adler AD 2251, 1400 Вт1
380 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2251
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен зі складною ручкою Adler AD 2251, 1400 Вт
Сучасний фен потужністю 1400 Вт ефективний та довговічний завдяки використанню високоякісних матеріалів. Фен має ергономічну ручку та легкий, що робить його зручним для щоденного використання. Складана ручка полегшує зберігання та транспортування.


Технічні характеристики:
- Максимальна потужність: 1400 Вт
- Номінальна потужність: 800-1000 Вт
- Вбудований перемикач
- два налаштування потоку повітря: 0/1/2
- два налаштування температури: 0/1/2
- Складана ручка
- Форсунка для потоку повітря
- Сучасний дизайн
- Ергономічна ручка
- Довжина шнура: 173 см
- Тип вилки: C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.32 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.73 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Так |
| Терморегулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴








