
Ваги підлогові механічні Mesko MS 8160, 130 кг
400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 8160
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги підлогові механічні Mesko MS 8160, 130 кг
Механічні ваги для ванної кімнати MS 8160 – це цікаве рішення для тих, хто не довіряє сучасним технологіям та дисплеям, які можуть вийти з ладу в найнесподіваніший момент.


- Механічні ваги для ванної кімнати
- Вантажопідйомність: 130 кг
- Точність: 1 кг
- Ручка калібрування
- Розміри шкали: 26,8 см x 24,2 см x 4 см
- Легкі у використанні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Матеріал платформи | пластик |
| Система діагностики | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Механічні |
| Точність вимірювання | 1000 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 4 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Одиниці виміру | Кілограми |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴







