
Кавоварка ріжкова Adler AD 4404 copper, 850 Вт, 15 Bar
3 800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 4404c
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавоварка ріжкова Adler AD 4404 copper, 850 Вт, 15 Bar
Ви не уявляєте день без ароматної чашки кави? Потрібна кава для ефективного функціонування протягом дня? Adler AD 4404 дозволяє легко приготувати еспресо, капучино або ніжне латте. Пристрій простий у використанні, не потребує спеціальних знань і чудово виглядає на кухонному столі.


Технічні характеристики:
- Вид: ріжкова кавоварка еспресо та капучино
- Тиск помпи: 15 бар
- Потужність: 850 Вт
- Виробництво пари та гарячої води за кілька секунд
- Вийманий резервуар на воду 1,6 л
- Максимальна ємність бойлера: 150 мл
- Кнопки з індикаторами: живлення, приготування кави, пара
- Виймана піддон для крапель
- Регулювання подачі пари
- Бойлер з алюмінію
- Матеріал корпусу: пластик/метал
- Колір корпусу: мідний
- Колір шнура: чорний
- Довжина шнура: 82 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Бронза |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.7 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Фільтр | постійний |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний строк | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴



