
Міксер ручний Camry CR 4220 white, 750 Вт
940 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 4220w
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міксер ручний Camry CR 4220 white, 750 Вт
Зручний кухонний міксер потужністю 750 Вт. Має 5 різних швидкостей, залежно від типу страви, що готується. Це робить його придатним для змішування борошна з іншими інгредієнтами, а також для збивання яєць. За потреби ви також можете використовувати функцію Турбо. Пристрій оснащений вінчиками та вінчиками з нержавіючої сталі довжиною 21 см. Функція «повільного старту» на міксерах — це практична функція, яка дозволяє пристрою запускатися на дуже низькій швидкості, а потім поступово збільшувати швидкість до обраного користувачем налаштування.


Технічні характеристики:
- 5 налаштувань швидкості
- Кнопка "Турбо"
- Кнопка "Витягнути" для легкого зняття аксесуарів
- Міксери та вінчики в комплекті
- Насадки виготовлені з нержавіючої сталі SUS304
- Міксери та вінчики - подовжені: 21 см
- Номінальна потужність: 300 Вт
- Максимальна потужність: 750 Вт
- Довжина шнура живлення: 126 см
- Живлення: 220-240 В ~50 Гц
- Тип вилки: C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.98 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Захист від випадкового від'єднання насадок | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Функція автовідключення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴









