
Тостер на 2 скибки Adler АD 3222 , 1000 Вт
1 215 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 3222
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тостер на 2 скибки Adler АD 3222 , 1000 Вт
Тостер Adler АD 3222 – це продукт для всіх, хто цінує теплі тости! Цей стильний пристрій, який вражає своєю функціональністю та зовнішнім виглядом, чудово виглядатиме на будь-якій кухні! Всього за кілька хвилин ви можете порадувати свою родину ароматом теплого хліба, який покращить кожну страву!


Технічні характеристики:
- Тостер з решіткою для булочок
- Корпус з нержавіючої сталі
- 7 рівнів підрум'янення
- 3 функції: СТОП, РОЗІГРІВ, РОЗМОРОЖУВАННЯ
- 3 індикатори
- Решітка для підігріву булочок
- Автоматичне вимкнення
- Функція автоматичного викидання тостів
- Знімний піддон для крихт
- Нековзні ніжки
- Вбудоване відділення для шнура
- Розмір отвору для скибочок: 13,0 x 10,5 x 3,0 см
- Номінальна потужність 600 Вт-700 Вт
- Максимальна потужність: 1000 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~ 50-60 Гц
- Колір: сріблястий
- Довжина шнура живлення: 82 см
- Тип вилки: E/F
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість тостів | 2 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Побутове |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кнопка скасування | Так |
| Піддон для крихт | Так |
| Решітка для підігріву булочок | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215 ₴









