
Соковитискач для цитрусових Adler AD 4013 red, 800 Вт
1 820 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 4013r
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Соковитискач для цитрусових Adler AD 4013 red, 800 Вт
Соковитискач для цитрусових Adler AD 4013 потужністю 800 Вт дозволяє ефективно готувати свіжий сік з лимонів, апельсинів та грейпфрутів. Захисна кришка запобігає розбризкуванню соку по столу або кухонній стільниці. Соковижималка має два пресові конуси, придатні для плодів різного діаметру.


Технічні характеристики:
- 2 пресові конуси для великих і малих фруктів
- Система проти крапель
- Автоматичне ввімкненя/вимкненя
- Сито з нержавіючої сталі
- Протиковзкі ніжки
- Максимальна потужність: 800 Вт
- Номінальна потужність: 200 Вт
- Тип штекера: C
- Джерело живлення: 220-240 В~ 50/60
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Побутове |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 295 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Реверс | Так |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Так |
| Кількість конусних насадок | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴









