
Блендер Camry CR 4077, скляний кувшин 1.5L, 1000 Вт
1 650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 4077
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блендер Camry CR 4077, скляний кувшин 1.5L, 1000 Вт
Блендер CR 4077 потужністю 1000 Вт – це ефективний пристрій для швидкого подрібнення та змішування продуктів. Він має два режими швидкості, що дозволяють змінювати інтенсивність змішування.


Додаткова імпульсна функція тимчасово збільшує швидкість, що корисно для густіших інгредієнтів. Пристрій також може подрібнювати лід. Блендер оснащений скляним глечиком об'ємом 1,5 л, який легко миється, та міцним лезом з нержавіючої сталі.

- Скляний глечик 1,5 л
- Леза з нержавіючої сталі
- Функція подрібнення льоду
- Функція імпульсу
- 2 режими швидкості
- Розміри виробу: 19,5 x 17,4 x 37,7 см
- Потужність: 500 Вт
- Максимальна потужність: 1000 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Оберти за хвилину: 18000 об/хв
- Споживання енергії у вимкненому стані: 0,06 Вт
- Тип вилки: C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Чорний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 377 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Прогумовані ніжки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴







