
Електрична м' ясорубка Camry CR 4812, 1600 Вт
3 080 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 4812
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична м' ясорубка Camry CR 4812, 1600 Вт
Надійний пристрій для тих, хто хоче готувати власні ковбаси та фарш. Більша за стандартну камеру для подрібнення дозволяє подрібнювати 2 кг м'яса за хвилину. М'ясорубка оснащена трьома змінними пластинами з нержавіючої сталі. Також у комплект входять насадка для ковбас, насадка для кеббе та штовхач. Весь блок виготовлений з міцних матеріалів, які легко розбирати та чистити. Пристрій має вбудований відсік для зберігання насадок та пластин, щоб запобігти втраті. М'ясорубка оснащена двостороннім хрестоподібним лезом, яке має довший термін служби та легше збирається, оскільки обидві сторони ріжуть.


Технічні характеристики:
- Продуктивність: 2,0 кг/хв.
- Сито 3 мм – дрібні сітки для подрібнення до досить компактної, однорідної консистенції. Ідеально підходить для начинки та паштету.
- М'ясорубка 5 мм – середні сітки для подрібнення м'яса для фрикадельок, бургерів, фрикадельок та начинки для пельменів, млинців та тортильй. За допомогою цього сита можна також подрібнювати овочі, твердий сир і навіть горіхи.
- Сито 7 мм – грубі сітки для подрібнення м'яса з виразною текстурою. Це сито призначене для виготовлення ковбас та субпродуктів.
- Насадка для ковбас
- Насадка для кебабу
- Двосторонній ніж з нержавіючої сталі
- Вбудоване відділення для зберігання аксесуарів
- Запасна муфта
- Нековзні гумові ніжки
- Захист від перегріву
- Максимальна потужність: 1600 Вт
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір: Чорний
- Довжина шнура живлення: 86 см
- Потужність: 500 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В 50/60 Гц
- Тип вилки: C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.58 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для зберігання насадок | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.86 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Кількість насадок для шинкування | 1 |
| Матеріал лотка | метал |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Штовхач | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 080 ₴









